Yeni Medya Ajans

FACEBOOK 5 YILDIZ

Facebook sayfa değerlendirme sistemini geçtiğimiz güncellemeler ile devreye soktu. Facebook sayfaları artık kullanıcılar ve takipçiler tarafından değerlendirilebiliyor. Sayfanızın değerlendirmelerini Facebook 5 yıldız şeklinde alabilirsiniz. Yeni Medya sosyal medya ajansı ile hızlı ve güvenilir bir biçimde bu hizmeti satın alabilirsiniz.

Facebook paylaşımları özellikle kurumsal sayfalar için önemlidir. Ancak bu önemi artıran bir takım faktörler vardır. örneğin insanların dikkatini çekebilmeniz için kaliteli paylaşımlar ve direk olarak hizmetlerinize yoğunlaşmanız gerekir. Sayfanıza gelen kullanıcı sizin ne amaca yönelik bir sayfa olduğunu anlamasının yanı sıra aynı zamanda hizmet alan diğer müşterilerinde tavsiyeleri gerekir. Facebook 5 yıldız hizmeti de bu amaçla geliştirilmiş ve sizden hizmet alan müşterilerinizin sizin hakkınızdaki düşüncelerini belirtmesini sağlar. Tavsiyeler ve değerlendirmeler olarak da bilinen bu bölüm sayesinde sizden alışveriş yapmayı tercih edenlerde güven duyacaklardır. Bu alanın etkin kullanılmış olması demek sizin falen yaptığınız hizmetteki başarınızı da ön plana çıkaracaktır.

Kurumsal Sayfanızı Değerini Artırın

Bazı sayfalar kurumsal olsalar da bu alanın farkında olmadığından kullanıcıların buraya yönelmediği görülüyor bu da sayfanın kalitesini düşürmenin yanı sıra aynı zamanda sizin saygınlığınızın da kaybedilmesine neden oluyor. Bu alanı aktif bir şekilde kullandığınız andan itibaren de yeni kullanıcıların dikkatini çekerek sizden alışverişe yönlendirebiliyorsunuz. Biz Yeni Medya Ajansı olarak bu alanın daha aktif olması için hizmet veriyor ve gerçek kullanıcıların değerlendirme ve yorumlarını sunuyoruz. Sayfanıza gelen diğer kullanıcıların bu yorumları okuyarak size olan güvenlerinin daha da yükselmesini sağlıyoruz.

Facebook 5 yıldız yalnızca güven değil aynı zamanda takipçi sayınızın da hızlı bir şekilde artmasını sağlıyor. İnsanlar sayfanızda olup bitenleri ve alışveriş yapmadan önce düzenli yapılan yorumları ve değerlendirmeleri buradan takip edebiliyorlar.