Yeni Medya Ajans

FACEBOOK BEĞENİ

Son yıllarda artan sosyal medya ihtiyacı Facebook beğeni hizmetine olan talebi de artırmış durumda. Özellikle de sayfanızı ticari amaçla kullanıyorsanız o zaman daha büyük önem taşıyor. Çünkü büyük olan sosyal medya hesaplarında müşteri satın alma davranışları oldukça etkin oluyor.

Sosyal medya üzerinde potansiyel kitlenizle buluşmak müşterilerinizin de mağazanız etrafında dolaşması gibidir. Fakat etrafınızda dolaşan bu potansiyel müşteriyi satın almaya yönlendirmekte sizin elinizdedir. Doğru paylaşım, etkileşimi yüksek metinler ve uygun görsellerin kullanılması sosyal medya üzerinden satışlarınızı hızlı bir şekilde artıracaktır. Eğer ki bir sayfanız yoksa ya da Facebook beğenisi azsa bu durumda müşterilerinizle buluşmanız da mümkün olmayacaktır.

FACEBOOK’TA POTANSİYEL MÜŞTERİLERİNİZİ GERÇEK MÜŞTERİYE DÖNÜŞTÜRÜN

Facebook üzerinde etkileşimi yüksek bir sayfa olabilmek önemlidir. Çünkü amacınız daha fazla takipçiye ulaşmak ancak unutmamak gerekiyor ki Facebook’un takipçi sisteminin yanı sıra bir de beğeni özelliği bulunuyor. Eğer ki sizin paylaşımlarınız kitlenizin hoşuna giderse takibi bırakmadıkları gibi aynı zamanda paylaşarak sizin için referans oluyorlar. Facebook’tan paylaşım kampanya, sponsorlu, sosyal faaliyet ya da benzer konularınızın kitlenizle direk olarak iletişim kurmanızı sağlamak demektir. Dolayısıyla etkili bir şekilde kullandığınız zaman bunun karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz.

Facebook kullanıcısına büyük fayda sağlıyor lakin yeni bir sayfaysanız bu durumda büyümenizde öyle kolay olmayacaktır. Özelliklikle son güncelleme sonrasında Facebook takipçi sayısını artırmak öyle kolay olmayacaktır. Biz geliştirdiğimiz yazılım sayesinde bunu mümkün hale getirirken çok hızlı bir şekilde hesabınızı da büyütmenizi sağlıyoruz. Sizde bu sayede Facebook ya da diğer sosyal medya hesaplarınızı kullandıkça sadık müşteri kitlesi oluşturmayı sürdürüyorsunuz.

Facebook beğeni hizmeti yalnızca ticari sayfalar için değil bireysel kullanım içinde oldukça önemli. İster blogunuzun sayfasını isterseniz kendi kar amacı gütmeyen sayfanızı bu hizmet sayesinde çok daha hızlı bir şekilde büyütebiliyorsunuz.

Yeni Medya Ajansının sunduğu Facebook beğeni sistemi ile gönderilerinizi yüzlerce binlerce insana beğendirip etkileşim oranını zirveye çıkartabilirsiniz. Facebook gönderi beğeni sistemini kullanarak hesabını yükseltebilirsiniz. Ürünlerinizi ve gönderilerini pek çok insana ulaştırarak bilinirliğinizi artırabilirsiniz.