Yeni Medya Ajans

FACEBOOK HİZMETLERİ

Facebook Hizmetleri

Dünyada yaklaşık olarak 2 milyarı aşkın aktif bir kullanıcıya sahip oln Facebook dünyanın en popüler uygulamaları arasında gösteriliyor. Hatta Facebook’u bir ülke olarak tanımlamış olsaydık o zaman Çin ve Hindistan’ın bile önüne geçebilirdi diyebiliriz.  Facebook hizmetleri kullanımı bu şartlar altında her firma için önemli bir konu. Kullanıcı sayısı bu kadar fazla olan bir sosyal medya uygulaması etkileşim açısından da ciddi bir efor gösteriyor. Bunu istatistiksel olarak açıklarsa 1 dakika içerisinde Facebook üzerinden yaklaşık 3 milyon 298 bin 611 adet paylaşım yapılıyor bunun içinde bu kadar yüksek bir paylaşımın olduğu yerde sizinde fark edilmeniz biraz emek ve sabır istiyor.

Facebook Reklam Hizmeti Nedir?

Facebook hizmetleri alanımızda ise size destek olmak açısından istediğiniz video izleme, beğeni, yorum, canlı yayın ve 5 yıldız hizmeti sunarak sizi dünyanın en büyük sosyal medya uygulamasında daha görünür bir hale getiriyoruz. Facebook kullanıcı kitlesinin fazla olmasının yanı sıra aynı zamanda yaş olarak da her kitleye sahip. Bugün 10 yaşından 70 yaşına kadar kullanıcısı var. Üyelik açarken istenilen şartlara uyulması durumunda ise hesabınızı aktif edebiliyorsunuz.  İşin diğer bir bölümü de markalar açısından oluyor. Örneğin siz büyük ya da küçük olan bir markasınız ve bunun içinde bu kadar aktif kitleye sahip olan bir alanda mutlaka olmanız gerekiyor. Özellikle de satış yapıyorsanız o zaman ürünlerinizi sergileyebileceğiniz en güzel vitrin diyebiliriz.

Facebook Hizmetleri ve Reklam

Facebook hizmetleri kendi arasında farklı alanlara ayrılmış olsa da işin tekniğinde yine reklam yatıyor. Çünkü doğru bir reklam stratejisi belirleyerek sizde bu sosyal medya uygulaması içerisinde hedefinize rahatça ulaşabiliyorsunuz. Ajansyenimedya.com adresimiz ise size bu noktada hizmet vererek beklentilerinizin çok daha üzerinde bir performans sağlıyor. Şirket ya da bireysel hesabınızın daha fazla insana ulaşabilmesi, videolarınızın görünür olması ve izlenilmesi gibi hizmetlerimizi size en hızlı şekilde sunuyoruz.

Dünyanın en büyük sosyal medya uygulamasında hızlı bir şekilde yükselmek ve rakiplerinizden bir adım daha öne çıkmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.