Yeni Medya Ajans

FACEBOOK VİDEO İZLEME

Facebook video gönderileriniz için Yeni Medya ajans muhteşem bir sistem ile karşınızda. Facebook video gönderilerinize izleyici göndererek daha fazla insana ulaşabilir, daha fazla beğeni ve takipçi sahibi olabilirsiniz. Kısa süre içerisinde pek çok insan tarafından izlenen, beğenilen ve paylaşılan bir video ile hızlı bir şekilde hesabını geliştirebilir, etkileşim oranınızı artırabilirsiniz.

Yeni Medya Sosyal Medya Ajansı İle Yükselişe Hazır Olun

Facebook son zamanlarda yapmış olduğu yeni düzenlemede video paylaşım ve izlenimlerine büyük önem veriyor. Günlük 4 milyar videonun görüntülendiği bir sosyal medya ağı olan Facebook artık bununla yetinmeyerek daha fazla video izlenme oranına sahip olan sitelere de önem veriyor. Bunun için bir sayfanız varsa ya da profilinizde paylaştığınız videoların daha fazla izlenmesini istiyorsanız yapmanız gereken tek şey var o da bizimle iletişime geçmek. Bizden alacağını Facebook video izleme hizmeti sayesinde paylaşımlarınıza anında binlerce izleyici göndererek hızlı bir şekilde yükselişe geçmenizi sağlıyoruz. Facebook’ta paylaştığınız videonun daha fazla insana ulaşması demek hesabınızın da hızlı bir şekilde yükselmesi anlamına gelecektir.

Facebook’ta sayfa sahiplerinin en büyük istekleri hesaplarının binler, milyonlara ulaşmasını sağlamak ancak bunun da artık resim ya da caps paylaşılarak yapılamayacağı herkes çok iyi biliyor. Özellikle de Youtube ile yarışıyor olmasından kaynaklı olarak video izlemelerine ağırlık veriyor olması da bu alanı kullanmanız için en önemli sebeplerin başında geliyor.

Facebook Video İzlenme Al

Artık Facebook videolar konusunda farklı güncellemelerle hizmet veriyor ve bu çalışmalarını da daha geniş yönde ilerletiyor.  Facebook kendini yenileme sürecinde yalnızca görüntü sayısının artırılmasını hedeflemiyor aynı zamanda kullanıcı memnuniyetinin de artırılabilmesi için yeni deneyimler üzerinde çalışıyor. Firmamız üzerinden alacağınız Facebook video izleme hizmetiyle birlikte artık istediğiniz bir ürün ya da hizmetinde tanıtımını çok hızlı bir şekilde yapabiliyorsunuz. İnsanlar artık diğer sosyal medya araçlarını kullanıyor da olsalar yine alışkanlıkları onların Facebook’tan kopmamasına neden oluyor. Tam olarak sınırsız metin ve video paylaşma gibi özelliği olduğundan dolayı uygulama halen dünyanın en çok kullanılan ve üye sayısına sahip sosyal medya ağı olarak tercih ediliyor.