Yeni Medya Ajans

FACEBOOK YORUM

FACEBOOK YORUM

Facebook sosyal medya ağları içinde en fazla üye sayısına sahip olan uygulama. Sosyal medya uygulaması zaman içerisinde eski güncelliğini kaybetmiş olsa da bugün marka ve sayfalarında buradan vazgeçemedikleri biliniyor. Bunun için özellikle büyük markalar Facebook yorum hizmeti alarak hesaplarının daha güçlü kalmasını sağlıyorlar. Facebook yorum hizmetinin amacına baktığımız zaman var olan sayfanızın temelini güçlendirerek daha fazla büyümesini sağlamak. Yeni medya Ajansı olarak biz kendimiz geliştirmiş olduğumuz yazılımla birlikte bunu sağlayıp hesabınıza beklentileriniz doğrultusunda organik yorum hizmeti sağlıyoruz. Firmamızın sunmuş olduğu yorum hizmeti sayesinde daha fazla üye sayısına ulaşmak mümkün olacak. İnsanlar bir hesaba girdiklerinde ilk olarak dikkat ettikleri konu beğeni sayısı ve sonrasında bu beğenilere yapılan yorumlardır. Dolayısıyla hesabınızın fazla yorumunuzun az olması sizin beklediğiniz kaliteyi görebilmenizin de önüne geçecektir. Yorum hizmetimizi gerçekleştirirken farklı IP’lerden yorumlar gönderilmiş olacağından dolayı organik olarak işlem tamamlanır ve Facebook bu durumdan rahatsız edilmez.

Yeni Medya Ajansı olarak satın alacağınız organik yorum hizmetiyle sayfanızdaki hızlı büyümeyi anlık olarak takip edebileceksiniz. İnsanlar özellikle büyük hesap ve kaliteli yorumların yer aldığı sayfalara güvenir ve alışverişlerini yapmaktan çekinmezler. Bizim sağlayacağımız % 100 doğal yorumlarla birlikte ürünlerinizi daha güzel tanıtabilir ve ziyaretçilerinizin sayfasına olan güveni de artırabilirsiniz. Yorum hizmeti verilirken de SEO kuralları göz önünde bulundurulur ve bunun içinde anlamsız yorumlardan uzak durulur. Kopya olmayan özgün yorumlar kullanılır ve bu sayede yorumları okuyan kullanıcılarda direk olarak yorumlardan etkilenerek kararlarını geliştirirler.

Facebook Yorum Hizmeti Güvenilir mi?

Facebook yorum hizmetimiz anahtar kelime doğrultusunda yapılır ve bu sayede organik yorumlardan da dönüş almış olursunuz. Arama motoru ya da Facebook üzerinde kelimeyle aratıldığında doğrudan sayfanıza erişim sağlanılmaktadır. Yeni üyeler kazandırmak ve bu üyelerinizin de yorumlar doğrultusunda sitenize gönderilmesini sağlamak yorum hizmetiyle çok daha kolay ve hızlı olacaktır. Markanızı büyütmek ve marka bilinirliğinizi artırmak yorumlarla daha güçlü olacağından bu hizmeti almış olmanın size kazandıracağı çok şey vardır.

Yeni Medya sosyal medya ajansı ile Facebook gönderinize yorum göndererek ürünlerinizin satışını artırabilir veya hesabınızın bilinirliliğinizi artırabilirsiniz.