Yeni Medya Ajans

TWITTER HİZMETLERİ

Twitter Hizmetleri

2006 yılında hayatımıza girmiş olan Twitter Jack Dorsey tarafından geliştirildi. Bugün bile sosyal medya araçları arasında en fazla kullanıcı sayısına sahip olan uygulamada sürekli olarak bir artışın olduğu da biliniyor. Kullanıcılarına 140 karakterli bir ileti gönderebilme imkanı sunan Twitter aynı zamanda fotoğraf ve video gönderimi konusunda da imkan tanımaktadır. Kullanıcılar uygulama üzerinden birbiriyle özel mesajlaşıp yanıt verebiliyor. Twitter’in genel yapısına baktığımız zaman takipçi sayılarına göre işler bu da sizin bu hesabınızı aktif kullanabilmeniz için daha fazla üye sayısına sahip olmanız gerektiği anlamına gelecektir.

Retweet

Siz bir Twitter kullanıcısını takip edebilirsiniz ve aynı zamanda onlarda sizi takip edebilir. Biz Twitter hizmetleri sunarken buna dikkat eder ve hesabınızın hızlı bir şekilde artması ve daha güçlü olması için profesyonel bir hizmet veririz. Twitter’da kullanıcıların beğendikleri Tweetleri kendi sayfalarında da paylaşmasına izin verilir. Retweet şeklinde isimlendirilmiş olan bu yöntem sayesinde takipçi sayınızda hızlı bir artışta söz konusu olabilecektir.

Bir Twitter hizmetleri sunarken sizin talebinize göre hareket eder ve buna göre takipçi, etkileşim, beğeni, trend topic,retweet gibi farklı seçenekler sunarız. Bu sayede hesabınızda hızlanma ve canlanma hissedersiniz. Twitter kullanımında ise dikkat etmeniz gereken bir takım önemli kuralar var bunların başında ise hastag kullanımı geliyor. Daha fazla kitleye erişebilmek için bu yöntemi denemek doğru olandır. Ancak bunun ayarını da kesinlikle kaçırmamanız gerekir aksi takdirde görsellerinize de zarar vermiş olursunuz.

Hızlı Üye Artışı

Yeni bir profil sahibiyseniz hesabınızda hızlı bir üye artışı söz konusu olmayacaktır. Dolayısıyla bunun için öncelikli olarak takipçi artırımına ihtiyacınız var. Bunu kendi başınıza yapabilmeniz mümkün olmayacağından dolayı da bizimle iletişme geçtiğiniz zaman hesabınızda hızlı bir artış sağlarız. Üstelik bunu yaparken de Türk takipçilere sahip olursunuz.

Ajansyenimedya Twitter hizmetleri konusunda sizin yalnızca hesabınızı yükseltmekle kalmayacak aynı zamanda markanızı ve prestijinizi de daha güçlü bir hale getirecektir. Gün içersinde atacağınız her tweet’in karşılığını bulmasını istiyorsanız o zaman bizden alacağınız hizmet sonrasında da bunu başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.