Yeni Medya Ajans

YOUTUBE BEĞENİ

Video paylaşım platformlarından birisi olan Youtube günümüzde adeta bir kanal dönüşmüş durumda. Özellikle son birkaç yıl önce Google’un son derece radikal bir kararla bireysel kullanıcılara reklam hesabı dağıtması ile birlikte, insanlar nasıl daha fazla izlenirim sorusunu sormaya başladı. Bu elbette seversiniz ya da sevmezsiniz ortaya pek çok olumlu ve olumsuz durumu çıkardır.

Günümüzde Youtube beğeni sayılarını arttırmak ve izlenme oranlarını yükseltmek için pek çok farklı aktivite yapan, farklı işlere imza atan binlerce kişi olduğunu söylemek son derece mümkün olmaktadır. Aynı zamanda bu video paylaşım platformu zaman içinde kendi popüler olan kullanıcılarının meşhur olmasını sağladı. Pek çok genç isim bir anda kendini magazin dünyasının ve popüleritenin içinde buluverdi işte bunların tümü sadece youtube gibi video paylaşım platformu sayesinde gerçekleşti. Bu örnekleri anlatmaktaki temel sebep, dünyanın değişmesi ve dünyanın değişiyor olmasına vurgu yapmak. İnsanlar artık farklılıklara ve teknolojinin gelişmesine ayak uydurarak en iyi şekilde kendilerini sosyal medyada göstermek istiyor. Youtube beğeni hizmetlerimiz de bu yüzden gerek bireysel hesaplar gerekse firmalar için son derece faydalı olan bir hizmettir.

YOUTUBE LİKE HİZMETİ

Youtube beğeni hizmeti ile videolarınızın beğenme oranlarını arttırabileceğiniz gibi aynı zamanda bir PR çalışması da yapabilirsiniz. Videolarınızın hemen altında yer alan Like ve Dislike butonları sizin videonuz için bir şeyler söyler aslında. 5 bin kişinin izlediği 809 kişinin beğendiği 10 kişinin ise beğenmediği bir video bize kaliteli ve başlığına uygun şekilde bir içerik olduğunu gösterir. Bu yüzden like ve dislike butonları hafife alınmaması gereken, zaman zaman müdahale edilmesi gereken butonlardır.

SORUNSUZ LİKE HİZMETİ

Bizler de bu hizmeti sizlere yeni medya grubu tarafından mükemmel şekilde sunabilmek için Youtube Like yani youtube beğeni hizmeti sunuyoruz. Sayfalarınızdaki youtube beğeni sayılarının arttırmak ve sizlere daha fazla PR çalışması yapabilmenizi olanaklı hale getirmek için Sorunsuz ve hızlı teslimat şeklinde beğenilerinizi arttırıyoruz.

YOUTUBE LİKE FİYATLARI

Beğeni hizmetinin fiyatları yapılacak olan işe, sayfaya göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden bu alanda en doğru hizmeti almak için öncelikle bize web sitemizin iletişim bölümünden ulaşmalısınız. Bizimle iletişime geçmenizin ardından sayfanız hakkında bilgi vererek, en doğru fiyat teklifini ve tahmini teslim süreci konusunda bilgi alabileceksiniz. Böylece artık sosyal medya hesaplarınızda ve Youtube’da başta olmak üzere beğenileriniz her geçen gün artarak devam edecek.