Dünyada en iyi video izleme sitesi olarak bilinen Youtube üzerinde günlük olarak 3 milyarın üzerinde video gösterimi yapıyor. Dakikada 60 saatlik videonun yüklendiği siede % 70 oranında global bir trafik söz konusu. Günlük televizyon izlenme alışkanlıklarına baktığımız zaman televizyonun en çok izlenmiş olduğu saatlerde Youtube ile eşit oluyor.  Günümüz teknolojisinde en çok kullanılan araç olarak internetin olduğunu düşünürsek burada ciddi bir trafiğin görülmesi de söz konusu olacaktır. Dolayısıyla markanız ya da bireysel kullanım için Youtube hizmetleri almak için binlerce neden sayılabilmektedir. İnternet kullanıcılarının dörtte biri Youtube’de vakit geçiriyor. Şu an internet üzerinde 100 milyondan fazla beğeni, yorum ve paylaşım gerçekleştiriliyor. Milyarlarca insanın favorisine eklemiş olduğu videoların % 50’sinden fazlası oy kullanıyor.

Youtube Hizmetleri almak için yüzlerce nedeninizin olduğunu söyledik. Bunun içinde aşağıdaki faktörler sizin hesabınızın, markanızın da ön plana çıkmasına öncülük edecektir.

%100 Ölçülebilir Reklamlar

Youtube reklamları verdiğiniz zaman ölçülebilir olması sayesinde her izlenme ve tıklanma hakkında detaylı bilgiler elde edebilirsiniz. Reklamlarınızın ne kadar fazla izlenmiş olduğunu görebildiğiniz gibi markanız hakkında da daha bilinçli bir reklam grafiği çizebilirsiniz. Bu da sizin paranızın nereye gittiği konusunda fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Youtube hizmetleri almanın avantajlarından birisi de fenomen olma yolundadır. İnsanlar video paylaşıp paylaşılan bu videolar sayesinde kendi kitlesini oluşturuyor ve bu sayede de isterse para kazanabiliyorlar. Tabi bunun içinde öncelikli olarak belli bir abone kitlesinin oluşması şart. Youtube üzerinde belli bir kitleye ulaşabilmek ise paylaşım yaparak çok mümkün olmuyor. Bunun için profesyonel bir destek almak önemli. bunun için Youtube hizmetleri veren firmamız size abone çekiminden tutun da izlenme,paylaşım, beğeni,dislekes,yorum gbi hizmet çeşitliliği sunuyor.

Etkili ve Verimli

Bu hizmetlerden herhangi birini ya da hepsini aldığınız zaman yaratıcılığınızı geliştirebildiğiniz gibi verimli sonuçlarda almanızı sağlayabiliyorsunuz. İşletmeniz için bu hizmetleri satın almış olduğunuz zaman yüksek bir geri dönüşüm alabildiğinizi de göreceksiniz. Firmamız sizin için en doğru sonuçları alabilmeniz için dönüşüm artırmanızı daha geniş kitlelere ulaşabilmenizi sağlıyor.