Yeni Medya Ajans

YOUTUBE İZLENME

Son yıllarda popüler hale gelen platformlardan birisi de Youtube platformudur. Özellikle Youtube tarafından alınan bir karar doğrultusunda artık bireysel kullanıcılar Adsense hesabı alarak içeriklerinden para kazanmaya başlaması, bireysel kullanıcılara yönelik para kazanmanın açılması ile birlikte pek çok kişi bu içerikleri üretmeye, üreterek daha fazla izlenmeye ve çok daha fazla para kazanma yolunda ilerlemeye başlamıştır.

Youtube izlenme bu yüzden kitleler açısından büyük önem taşımaktadır. İnsanların davranışları ve tavırları, bir olay karşısında hareketleri ve eğilimleri göz önüne alındığı zaman bize göstermektedir ki az izlenen videolara tıklamazken, çok izlenme sayısına sahip olan videolar ilgi çekmekte ve izlenmektedir. Bu yüzden Youtube izlenme oranları bizlere büyük ölçüde bir istatistik sunmaktadır.

Bizler de yeni medya olarak sizlerin youtube izlenme taleplerine çözüm üretmek için var olan, gerek sosyal medya gerekse marka yönetimi açısından sizlere en iyi hizmeti sunan bir firma olarak sektörde yolumuza devam etmekteyiz. 2017 yılında kurulan firmamız ile her geçen gün büyüyerek sizlere her zaman kaliteli bir şekilde hizmet sunmaktan ötürü de mutluyuz.

İZLENME ORANLARI İLE MARKA BİLİNİRLİĞİ İLİŞKİSİ

Markanızı daha fazla bilinir hale getirmek için izlenme oranları önemlidir. İzlenme oranlarınızı arttırarak aynı zamanda bir PR çalışması da yapmış olmaktasınız. Markanıza daha fazla katkı sağlamak, sektörde günden güne ilerleyişine katkıda bulunmak istiyorsanız mutlaka sosyal medya araçlarından bir ya da birkaç tanesi üzerinden izlenme satın almanızı tavsiye ederiz.

BEĞENİ SAYILARI ÖNEMLİ

Youtube izlenme sayılarının yanı sır ziyaretçilerin en fazla merak ettiği ve takıldığı alanlardan birisi de beğeni sayılarıdır. Beğeni sayılarının fazla olması kitleye kolay ve hızlı şekilde bir olumlu algı oluştururken, az olması ve dislike diye adlandırılan beğenilmeme durumunun fazla olması halinde ise yine ziyaretçilerin kafasında olumsuz bir durum oluşmaktadır. Bu yüzden beğeni sayıları büyük ölçüde önem taşımaktadır.

LİKE VE DİSLİKE HİZMETİ

İzleyenler genel olarak araştırma yaparken, nört kaldıkları konularda, eğilime bakarlar. Yani eğer like yapılma durumu fazla ise o zaman like larken, dislike fazla olması halinde ise dislike atmaktadırlar. Bu yüzden like ve dislike faktörü çok önemlidir. Sizler de bu ve bunun gibi sorunlarla başa çıkmak, firmanıza hem izlenme oranı almak hem de like larınızı arttırmak istiyorsanız hemen yeni medya ekibi ile iletişime geçerek kolay şekilde bu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.