Hakkımızda

Temeli 2017 yılında Murat Can Ünverdi tarafından atılmış olan Yeni Medya Ajansı Ankara’da kurulmuş yazılım ve siber güvenlik alanında faaliyet vermeye başlamıştır. İnstagram, Facebook, Twiiter gibi sosyal mecralar üzerine çeşitli çalışmalar yapan firmamız, alanında profesyonel başarılara imza atarak imkansızları başarmıştır. Ankara menşeili Yeni Ajans  Medya, tüm Türkiye’ye hizmet verirken, imkansızları başarmayı hedeflemiş ve bu alanda birbirinden büyük projelere adını yazdırmıştır. Zaman içerisinde kurumsallaşma yönünde hareket ederek hizmetlerine sosyal medya programları ve danışmanlığı ekleyip büyümesine devam eden firmamız 2019 yılı itibariyle de Sosyal Medya Pazarlama Stratejisi üzerine daha güçlü yatırımlar yapma kararı almıştır.

Murat Can Ünverdi yönetiminde yoluna hızlı büyüme ile devam eden markamız verilen hizmetlerde görsellik ve mükemmeliyetçiliği benimsemiştir. Mükemmelliyetçi yapısının arkasında disiplinli ve bilgili çalışma yattığını savunan firmamız, tercih nedenleriniz arasında yerini alırken güven ve kalitenin öncüsü olduğumuz gerçeğini bizzat deneyimleyeceksiniz.

Yeni ajans medya olarak biz pek çok sektörde minimum maliyet ve maksimum performans ölçüsüne özen gösterir, sosyal medya sektöründe ismini duyurmuş ve klişe olmuş rakip firmalardan da kendimizi ayrıştırmayı bilmişizdir. Geldiğimiz nokta itibariyle gerek teknik ekibimiz, gerekse saha çalışanlarımızla 7/24 hizmet sunarız.

Markanızı En Üste Taşıyın

Markalar sosyal medya üzerinde kendilerine yer açmak ve daha fazla kişiye erişebilmek için çalışır. Çünkü pazarlama ve güç algısı ancak sosyal medyadaki etkinliğinizle ölçülebilir. Yeni medya firmanızı sosyal medya üzerinde daha yarışır bir konuma getirerek rekabet koşulları çerçevesinde sizi en tepeye kadar ulaştırır. Bu kadar iddialı konuşmamızın nedeni ise şirketimizin instagram üzerinde kimsenin kıramadığı 2 adet rekoru ve imkansız denilecek her hesaba onaylı rozet almasından kaynaklanmaktadır.

Siz Nerede Kaldınız?

Her geçen gün daha da hayatımızda yer eden sosyal medya, insanların vazgeçilmezi olmayı başardı. Günde bir insan ortalama sosyal medyaya 4 saatini ayırıyor. Bu süreçte belirlediğiniz hedef kitlesine ulaşabilir ve kendinizi ön plana çıkartabilirsiniz.

Vizyonumuz & Misyonumuz

  • Sosyal medya platformlarında sizi belirlediğiniz hedef
    kitlesine ulaştırıp, en üste çıkarmak.
  • Markanızı/ Kendinizi kendi alanınızda en bilindik isim haline
    getirip aramalarda en öne çıkarmak.
  • Sizin için en doğru yöntemleri ve çözümleri üretip kalıcı
    bir şekilde popülerliğinizi yükseltmek.